İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 KASIM MESAJI

Istiklal mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 81.yildönümünde minnet ve sükranla yad ediyorum. Mehmet Dağ
10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetimizin kurucusu gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün edebiyete irtihalinin 81. yılında saygıyla yâd ediyoruz.

 

Bugün tarihinin hiçbir döneminde esareti kabul etmemiş aziz milletimiz  bağımsızlık ve hürriyet ateşinin tezahürü olan istiklal mücadelemize önderlik eden ve en büyük eserim dediği Cumhuriyeti ile taşlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Hiçbir şeye ihtiyacımız yok yalnız bir şey ihtiyacımız vardır: Çalışkan olmak " sözünün kendine ilelebet rehber edinerek Büyük ve Güçlü Türkiyemizi engel tanımaksızın azim, karanlık ve cesaretle Milletçe tek yürek olarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize ve muasır medeniyet seviyesinin ötesine taşımanın gurur ve onur yaşıyoruz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aziz hatırasına saygı ve minnetle yâd ediyor, O'na, kahraman silah arkadaşlarına, Aziz Şehitlerimize ve edebiyata irtihar eden Şanlı Gazilerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.