İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anafartalar Ortaokulu´nda Olimpiyat Halter Şampiyonu Nurcan TAYLAN ile Söyleşi

Anafartalar Ortaokulu´nda Olimpiyat Halter Şampiyonu Nurcan TAYAN ile Söyleşi düzenlendi. Anafartalar Ortaokulu ve Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu´nun organizasyonu ve Beden Eğitimi öğretmeni Dilek SELÇUK´un daveti ile düzenlenen söyleşiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali ÇİBUK, Belediye Gençlik Spor Müdürü Mahmut OKUR, Okul Müdürlerimiz, veliler ve Öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti.   
Anafartalar Ortaokulu´nda Olimpiyat Halter Şampiyonu Nurcan TAYLAN ile Söyleşi

  Anafartalar Ortaokulu´nda Olimpiyat Halter Şampiyonu Nurcan TAYAN ile Söyleşi düzenlendi. Anafartalar Ortaokulu ve Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu´nun organizasyonu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Dilek SELÇUK´un daveti ile düzenlenen söyleşiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali ÇİBUK, Belediye Gençlik Spor Müdürü Mahmut OKUR, Okul müdürlerimiz, veliler ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti. 

  Söyleşide;gençlere halterle tanışmasa beden eğitimi öğretmenin vesile olduğunu, 11 yaşında çalışmalara başladığını, kararlı,azimli ve çalışkan olunursa insanın hedeflerine ulaşacağını söyleyen Nurcan TAYLAN, gençlerin hedeflerine odaklanmalarını karşılarına çıkan engeller ve yaşadıkları başarısızlıklar karşısında pes etmemelerini söyledi. Konuşmasına öğrencilerin de sordukları soruları cevaplandırarak devam eden Nurcan TAYLAN,şu an Avrupa Şampiyonası’na hazırlandığını, günde 6-7 saat antrenman yaptığını, olimpiyat şampiyonu olduğunda zamanın durmasını istediğinden bahsetti. Nurcan TAYLAN, konuşmasını tamamlarken,spora başladığı yıllarda ona örnek olan Dilek SELÇUK’a teşekkürlerini sundu.Gençlere  başarılı olmak için azimli olmalarını öğütleyerek konuşmasını tamamladı.  Program, Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali ÇİBUK’un Nurcan TAYLAN´a, Dilek SELÇUK´a  Anafartalar Ortaokulu Müdürü Mehmet BASATEMİR´e, Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu Müdürü Erol ÖZÇETİN’e ayrı ayrı plaketlerini takdim etmesi ve teşekkürlerini iletmesi ile sonlandırıldı.

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.