İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ARNAVUTKÖY’DE YAZAR ÖĞRETMEN BULUŞMASI”

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Yazarlar Okullarda Projesi” kapsamında sadece öğrenciler değil artık öğretmenler de yazarlar ile buluşuyor.
“ARNAVUTKÖY’DE YAZAR ÖĞRETMEN BULUŞMASI”

Ahmet ANAPALI Ahmet ANAPALI Ahmet ANAPALI Ahmet ANAPALI Ahmet ANAPALI Ahmet ANAPALI Yazar-Öğretmen buluşmasının birincisi Tarihçi-Yazar Sayın Ahmet ANAPALI ile başladı. Anapalı, Çanakkale Haftası kapsamında “Bir Hilal Uğruna” adlı programı gerçekleştirdi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet DAĞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cihat ŞİMŞEK, Arnavutköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nedim TAKTAK, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Ercan ÜNER, Eğitimciler Birliği Sendikası İlçe Başkanı Sayın Muammer ERDOĞAN, İHH İnsani Yardım Vakfı İlçe Temsilcisi Sayın Ali YELGÜN, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Sayın Mesut YAVUZ, ARİMDER(Arnavutköy İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği) İlçe Başkanı Sayın Recep ALTINGÖLLER,  okul idarecileri ve öğretmenler katıldılar. Yazarlar Okullarda Projesi İlçe Koordinatörü Suatlar İlkokulu Müdür Yardımcısı H.Mustafa ÇELİK : “bu programların en güzel yönü öğrencilerimizin yanı sıra, öğretmenlerimizin de anlatılanlarından haberi olması ve paylaşımların ortak payda da verilebilmesidir. Sayın Anapalı ile başlayan yazar öğretmen buluşması da öğrenci buluşmalarını müteakip her ay devam edecektir.” 

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.