İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI Projesi

Avrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI projesi kapsamında İtalya Koordinatörlüğünde başlatılan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortak olduğu “Peer to Peer Tutoring: Transferringsuccessfulmethodologyandlearningstrategytoreducedrop-outs in iVET” adlı projemizin Türkiye toplantısı 26-27 Mayıs 2014 tarihinde İlçemizde yapılmıştır...
Avrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI Projesi

Avrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI projesi kapsamında İtalya Koordinatörlüğünde başlatılan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortak olduğu “Peer to Peer Tutoring: Transferringsuccessfulmethodologyandlearningstrategytoreducedrop-outs in iVET” adlı projemizin Türkiye toplantısı 26-27 Mayıs 2014 tarihinde İlçemizde yapılmıştır. Toplantıya İtalya- Romanya ve Türkiye’den farklı kurumlardan ortaklar katılmıştır. Toplantının ilk gününde İlçemizdeki Meslek Lisesi müdürleri, müdür yardımcıları ve tüm okullarımızdaki Rehber öğretmenlerin katılımı sağlanmıştır. Mesleki eğitimde erken okul terklerinin azaltılması için kullanılan farklı metodoloji ve öğrenme stratejileri hakkında İtalya ortağımız bilgi verdi. Projemizin temelinde yatan AKRAN EĞİTİMİ konusunda neler yapılabileceği konusunda fikir alış verişi yapıldı.

Peer to Peer Tutoring Project: 

The Project “Transferringsuccessfulmethodologyandlearningstrategytoreducedrop-outs in IVET” was fulfilled in Arnavutkoy on 26th and 27th May 2014. The partners from Italy, Romania and Turkey participated to the meeting. The principals, vice principals, students advisors from Professional High Schools participated to the meeting in the first day of the Project in Arnavutkoy. The Italian partner informed all the participants in the meeting about methodologies and learning strategies used to decrease drops from the schools in early years in Professional education.

Avrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI ProjesiAvrupa Birliği Leonardo da Vinci TOI Projesi

Taşoluk Mah. , Akbaba Sokak , No 3 , K /3 , PK 34283 Arnavutköyİstanbul - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.