İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLİM KÜLTÜR ve SANAT GÜNLERİ

     Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlediği "Bilim Kültür ve Sanat Günleri" programı Arnavutköy Hasan Doğan Stadyumu´nda coşkuyla yapıldı. Etkinliğe Arnavutköy Kaymakamımız Sayın Kasım Fikret DAYIOĞLU, Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Haşim BALTACI,Garnizon Komutanı Sayın Mehmet YORGANCI,Belediye Başkan Yardımcıları Kemal AYGENLİ,Turgut BARAN,İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürleri Halil YÜCEL,Murat ADALI,Muhtarlar,Stk temsilcileri,okul müdürleri, öğretmen ve velilerimiz katıldı.  
BİLİM KÜLTÜR ve SANAT GÜNLERİ

Program; Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nün el sanatları sergisi,mesleki eğitim merkezi atölye uygulamaları,meslek liseleri atölye uygulamaları, okullarımız bünyesinde gerçekleştirilen bilim fuarları sergilerinin alanda gösterilmesi ile başladı.

    Alanın açılış konuşmasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DAĞ,programam emeği gecenlere teşekkür ederken,şenlik havasında bir etkinliği birlikte yapmaktan dolayı tüm kurumları ve,öğretmne ve öğrencileri ayrı ayrı tebrik ettğini belirtti.

     10:00 ile 23:00 arasında gerçekleştirilen  fuar etkinliklerinde, başarılı öğrencilerimize bisiklet dağıtımı,emekli olan idareci ve öğretmenlerimize plaket sunumu,ilçe milli eğitim müdürlüğü sinema atölyesi öğrencilerinin çektikleri kısa film gösterimlerinin sunumu yer aldı.

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.