İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BU BENİM FİLMİM

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gelişim Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilecek projeye start verildi.
BU BENİM FİLMİM

 

 

 

 

 

 

 

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gelişim Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilecek projeye start verildi. Arnavutköy İlkokulu´nda gerçekleştirilen programda Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ,Şube Müdürü Abidin Merdan,Okul Müdürleri,Proje Koordinatörleri Erkan Yazıcı,Gelişim Üniversitesi Öğretim Görevlisi Batuhan Kalaycı, Selin Süer, Kerem Akyıl ve eğitim alacak öğrenci grupları yer aldı. Proje; 84 saatlik eğitim,kısa film çekimleri ve  sinema gösterimleri  şeklinde üç farklı bölümden oluşacak.

Programın açılış konuşmasını yapan Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ,gençlerin farklı alanlarda kendilerini ifade etmelerine yarıyacak farklı bir programın açılışını gerçekleştirmelerinin kendilerini mutlu ettiğini,sinema atölyesi projesini farklı bir konseptle Gelişim Üniversitesi ile birlikte yürüterek gençlerin bakış açılarını geliştirmede öncü olmaya çalıştıklarını,gönüllü öğrencilerden oluşan ve  8´er kişilik gruplar oluşturularak kısa film çekmeye yönelik uzman ekiplerden eğitim alacaklarını ve eğitim sonrasında belirlenen konular çerçevesinde kısa film şöneliyle programın sonlanacağını belirten Dağ,desteklerinden dolayı Gelişim Üniversitesine,programı takip eden ve yürüten koordinatörlere ve öğrencilere teşekkürlerini sundu.

Programı yürütecek ve eğitim verecek öğretim elemanlarının tanıtımından sonra program sonlandırıldı.

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.