İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Festi- Ar

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden bir ilk...  Festi- Ar  "Bu Benim Kısa Filmim" kapsamında düzenlenen on iki lisemizden, on iki kısa filmin "GALA"sı  Sefaköy Kültür Merkezi´nde büyük bir coşkuyla gerçekleşti.
Festi- Ar

 

   "Bu Benim Kısa Filmim" kapsamında düzenlenen on iki lisemizden on iki kısa filmim Festi- Ar´ın "GALA"sı   Sefaköy Kültür Merkezi´nde büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Gala´ya Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil SARICI,Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DAĞ, Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdal ŞEN,okul müdürlerimiz, öğretmenler,öğrenciler ve velilerimiz katıltı.

 Açılış konuşmasında emeği geçenlere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DAĞ,projenin uygulama bakamında İstanbul´da ilk kez gerçekleştirildiğini,özgün ve farklı bir çalışma olduğunu,tüm öğrencilere ve destek veren velilere ayrıca teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

  Programın hazırlık aşamasında emeei geçenlere plaket sunumu yapıldıktan sonra,ödül törenine geçildi. Çok sayıda davetlinin katıldığı programda beş kategoride ödüller sahiplerini bulurken,"En İyi Film" kategorisinde Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu "Kutuların Sessizliği" birinciliği aldı.

 

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.