İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’Hiç Kızmayan Öğretmen’’ Nedim TAKTAK Köroğlu Ortaokulu´nda

Yazarlar Okullarda Projesi kapsamında Yazar Nedim TAKTAK Köroğlu Ortaoku´nda öğrencilerle bir araya geldi. Eğitimci Yazar Nedim TAKTAK, ‘’Hiç Kızmayan Öğretmen’’ adlı eseriyle söyleşiye başladı ve Öğretmen Öğrenci ilişkilerinin önemine vurgu yaptı. Tarihin derinliklerine inerek eğitimin sevgiye dayalı olması gerektiğini ve inançla değerler eğitimini benimsemiş bir nesile ihtiyaç olduğunu ifade etti. Öğrencilerin öğretmen sevgisinin önemine dikkat çekti. 
‘’Hiç Kızmayan Öğretmen’’  Nedim TAKTAK Köroğlu Ortaokulu´nda

      Yazarlar Okullarda Projesi kapsamında Yazar Nedim TAKTAK Köroğlu Ortaoku´nda öğrencilerle bir araya geldi. Eğitimci Yazar Nedim TAKTAK, ‘’Hiç Kızmayan Öğretmen’’ adlı eseriyle söyleşiye başladı ve Öğretmen Öğrenci ilişkilerinin önemine vurgu yaptı. Tarihin derinliklerine inerek eğitimin sevgiye dayalı olması gerektiğini ve inançla değerler eğitimini benimsemiş bir nesile ihtiyaç olduğunu ifade etti. Öğrencilerin öğretmen sevgisinin önemine dikkat çekti. Etkinliğe  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DAG adına Şube Müdürü Cihat ŞİMŞEK katılırken, Arnavutköy Belediyesi Kültür Müdürlüğü ekibi, Okul Müdürü Murat ŞAHİN Okul Müdürlerimizden İBB.Piri Reis İlkokulu Müdürü Muammer ERDOĞAN, Mehmet Zeki Obdan İlkokulu Mehmet GÜLER, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Ümran DURMUŞ ve Suatlar İlkokulu Müdürü Fuat ÖZEL katıldı. Köroğlu Ortaokulu Müdürü Murat ŞAHİN Eğitimci Yazarımız Nedim TAKTAK başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti.

Taşoluk Mah. , Akbaba Sokak , No 3 , K /3 , PK 34283 Arnavutköyİstanbul - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.