İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Açılış Töreni

İlköğretim Haftası Açılış Etkinlikleri kapsamında ilçemiz okullarından Arnavutköy İlköğretim Okulu´nda tören yapıldı...
İlköğretim Haftası Açılış Töreni

İlköğretim Haftası Açılış Etkinlikleri kapsamında ilçemiz okullarından Arnavutköy İlköğretim Okulu´nda tören yapıldı. Törene Arnavutköy Kaymakamı Sayın Fikret Kasım DAYIOĞLU, Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın A.Haşim BALTACI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet DAĞ, Şube Müdürü Sayın Ali ÇİBUK, Şube Müdürü Sayın Abidin MERDAN, Kurum Yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katılmıştır. Protokol konuşmalarıyla başlayan tören, şiir ve çeşitli sahne gösterileriyle devam etmiştir.

Törenin ardından sınıfa geçilmesiyle öğrencilere ilk ders Arnavutköy Kaymakamı Sayın Fikret Kasım DAYIOĞLU tarafından verildi.

Devlet tarafından ücretsiz dağıtılan ders kitaplarının ardından bu yıl defterler de belediyemiz tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Bu duyarlılığı ve eğitime desteklerinden dolayı başta Belediye Başkanı Sayın Haşim BALTACI´ya ve Arnavutköy Belediyesine teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

2014-2015 Eğitim Öğretim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere, velilere ve tüm eğitim emekçilerine hayırlı olması temennileri ile tören son buldu.

 

 

İlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreniİlköğretim Haftası Açılış Töreni

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.