İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKULLARI VE LİSELERİ ARASINDA BİLGİ YARIŞMASI

"Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri" çerçevesinde, İmam-Hatip Ortaokulları ve İmam-Hatip Liseleri arasında ayrı ayrı Peygamber Efendimizin Hayatı konulu bilgi yarışması yapıldı.
İMAM HATİP ORTAOKULLARI VE LİSELERİ ARASINDA BİLGİ YARIŞMASI

Arnavutköy İlçe Müftülüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortaklaşı düzenlediği "Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri" çerçevesinde, İmam-Hatip Ortaokulları ve İmam-Hatip Liseleri arasında ayrı ayrı Peygamber Efendimizin Hayatı konulu bilgi yarışması yapıldı.  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet DAĞ ve Okul Müdürlerinin de katıldığı yarışmada Bilgi yarışmasında Ortaokullar arasında Şehit Onbaşı Murat şengöz İmam-Hatip Ortaokulu,  Liseler arasında ise aynı puanı alan Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Arnavutköy Haraççı İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi İlçe Müftümüzün teklifi üzerine birinci seçildiler. Öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taşoluk Mah. , Akbaba Sokak , No 3 , K /3 , PK 34283 Arnavutköyİstanbul - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.