İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmet Zeki Obdan İlkokulu 1. Kitap Okuma Yarışması Ödül Töreni

İlçemiz Mehmet Zeki Obdan İlkokulu 1.Kitap Okuma Yarışması Ödül Töreni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DAĞ´ın katılımıyla gerçekleşti. Ödül törenine Arnavutköy Eğitim Uygulama ve İş Okulu Müdürü Ömer AYDIN ,veliler ve öğrenciler katıldı. Yarışmada dereceye giren öğrenciler 1. Enes AKKAYA (Tablet) 2.Beyza Nur SAYILGAN (E-Sözlük), 3. Merve İŞÇE ve Nazlıcan TUNÇER´e Mp3 Player hediye edildi. Yarışmada dereceye giren minik öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.  
Mehmet Zeki Obdan İlkokulu 1. Kitap Okuma Yarışması Ödül Töreni

 

  İlçemiz Mehmet Zeki Obdan İlkokulu 1.Kitap Okuma Yarışması Ödül Töreni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DAĞ´ın katılımıyla gerçekleşti. Ödül törenine Arnavutköy Eğitim Uygulama ve İş Okulu Müdürü Ömer AYDIN ,veliler ve öğrenciler katıldı. Yarışmada dereceye giren öğrenciler 1. Enes AKKAYA (Tablet) 2.Beyza Nur SAYILGAN (E-Sözlük), 3. Merve İŞÇE ve Nazlıcan TUNÇER´e Mp3 Player hediye edildi.

Yarışmada dereceye giren minik öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

Taşoluk Mah. , Akbaba Sokak , No 3 , K /3 , PK 34283 Arnavutköyİstanbul - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.