İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımız Renkleniyor

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Okullarımız Renkleniyor” projesi, ilk olarak Fatih Ortaokulu’nda uygulanmaya başladı...
Okullarımız Renkleniyor

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Okullarımız Renkleniyor” projesi, ilk olarak Fatih Ortaokulu’nda uygulanmaya başladı. Uygulamanın başlangıcı nedeniyle Fatih Ortaokulu’nda tören düzenlendi. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ, Okul Müdürü Recep Tosuncuk, projeler koordinatörü Hakan Çiftçi, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ, “Okullarımız Renkleniyor” projemizin startını Fatih Ortaokulu’ndan verdik. Okul müdürü Recep Tosuncuk ve ekibine, projeler koordinatörü Hakan Çiftçi Bey’e ve hassaten katkı ve desteğini esirgemeyen herkese şükran ve minnetlerimi sunuyorum, hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

Okullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız RenkleniyorOkullarımız Renkleniyor

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.