İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’Yazarlar Okullarda Projesi ‘’

‘’Yazarlar Okullarda Projesi ‘’ Kapsamında 15.01.2015 tarihinde saat 14.00 de  Arnavutköy  Cumhuriyet Ortaokulunda Eğitimci Yazar Nedim TAKTAK  öğrencilerle buluştu. 
‘’Yazarlar Okullarda Projesi ‘’

 

‘’Yazarlar Okullarda Projesi ‘’ Kapsamında 15.01.2015 tarihinde saat 14.00 de  Arnavutköy  Cumhuriyet Ortaokulunda Eğitimci Yazar Nedim TAKTAK  öğrencilerle buluştu. Etkinliğe  Eğitimci Yazar Nedim TAKTAK  Arnavutköy Belediyesi Kültür Müdürlüğü ekibi, Okul Müdürü Seyhan IŞILDAK,  Okul Müdürleri  Recep TOSUNCUK, Serdar KIRBAŞ, Yüksel BÖLÜKBAŞI  ve Abdullah  BEKREK , Arnavutköy İlim Yayma Cemiyeti Başkanı  Mesut YAVUZ  ,Müdür Yardımcısı Mevlüde OSMANOĞLU Öğretmenlerimiz ve Okul Aile Birliği Başkanı Osman YILMAZ katıldı.

     Eğitimci Yazar Nedim TAKTAK, ‘’Hiç Kızmayan Öğretmen’’ adlı eseriyle söyleşiye başladı ve Öğretmen Öğrenci ilişkilerinin önemine vurgu yaptı. Tarihin derinliklerine inerek eğitimin sevgiye dayalı olması gerektiğini ve inançla değerler eğitimini benimsemiş bir nesile ihtiyaç olduğunu ifade etti. Öğrencilerin öğretmen sevgisinin önemine dikkat çekti. Öğrencilerin sorularıyla etkinlik sona erdi.

 

     Program sonunda Okul Müdürü bu projenin çok önemli olduğunu ve önemsediklerini ifade ederek Eğitimci Yazarımız Nedim TAKTAK başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti. Günün anısına Yazarımıza bir plaket taktim edildi.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.