İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Boğazköy ilkokulunda Din Kültürü- Ahlak ve Kuran-ı Kerim konulu etkinlik

Boğazköy ilkokulunda Din Kültürü- Ahlak ve Kuran-ı Kerim konulu etkinlik düzenlendi.  Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü adına Şube Müdürümüz Abidin MERDAN ve okul/kurum müdürlerimizden Halk Eğitim Müdürü İsa AFŞİN, Ayazma İlkokulu Müdürü Mahmut BAŞ, Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü İsa Karakoç,  Velilerimiz ve Kuran okumayı öğrenen öğrencilerimiz katılmıştır. 
Boğazköy ilkokulunda Din Kültürü- Ahlak ve Kuran-ı Kerim konulu etkinlik

Boğazköy ilkokulunda Din Kültürü- Ahlak ve Kuran-ı Kerim konulu etkinlik düzenlenmiştir. Etkinliğe Şube Müdürümüz Abidin MERDAN bey, Halk Eğitim Müdürü İsa AFŞİN bey, Ayazma İlkokulu Müdürü Mahmut BAŞ bey, Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü İsa Karakoç bey, Velilerimiz ve Kuran okumayı öğrenen öğrencilerimiz katılmıştır. Okul Müdürümüz Atanur GÖRMEZ beyin açılış konuşmasından sonra okulumuz Din Kültürü öğretmeninin Kuran tilaveti,  Öğrencilerimizin Salatı Selam ve Teşrik tekbirleri ile etkinlik devam etmiştir. Ardından Halil ZORLU hocamızın günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra Şube Müdürümüz Abidin MERDAN beyin kapanış konuşması ile öğrencilere hediyeleri takdim edilmiş ve konuklara ikramlarda bulunuldu. Minik Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.


Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.