İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitime Yeni Neferler

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda ilk atama ile göreve başlayan 26 öğretmen uyum eğitim seminerine başladı...
Eğitime Yeni Neferler

       Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda ilk atama ile göreve başlayan 26 öğretmen uyum eğitim seminerine başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan programın açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet DAĞ yaptı. Sayın DAĞ: “İlçemize atanan arkadaşlara hayırlı olması dileği ile hoş geldiniz diyorum. Öğretmenlik mesleğinin atanmışlıktan adanmışlığa geçilmesi ile anlam kazanacağının, sizler tarafında bilinmesini isterim. Artık öğrencilerimiz, bir çok etkenin etkisi altında. Biz öğretmenler, bu çocuklarımızı saran olumsuz etkenden arındırarak, biz etken olmalıyız. Onlara bilgi yükleme değil, bilgiye ulaşmayı öğretmeliyiz” diyerek konuşmasına devam etti.

       Şube Müdürleri Sayın Ali ÇİBUK ve Sayın Abidin MERDAN’ın katılımı ile uyum eğitimi semineri, aday öğretmenlere yapılan ikramla devam etti.

 

Eğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni NeferlerEğitime Yeni Neferler

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.