İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şht Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu Ödül Töreni

İlçemizde bulunan Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu’nda dini bilgiler yarışmasının hediye töreni yapıldı.  İlim Yayma Cemiyeti ve Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu’nun ortaklaşa yaptığı törene Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet Haşim BALTACI, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ali Çibuk çok sayıda kurum müdürü ve misafirler katıldı. 
Şht Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu Ödül Töreni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçemizde bulunan Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu’nda dini bilgiler yarışmasının hediyetöreni yapıldı.  İlim Yayma Cemiyeti ve Şehit Çavuş Selçuk Gürdal YBOO’nun ortaklaşa yaptığı törene Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet Haşim BALTACI, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ali Çibuk çok sayıda kurum müdürü ve misafirler katıldı. Yarışma öncesi okul öğrencilerine dini bilgiler içeren kartlar dağıtılmış olup, dereceye giren öğrencilere tablet, spor ayakkabısı, tuttukları takımların formaları, maç bileti ve sinema biletleri verilirken, Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet Haşim BALTACI öğrencilere hediye olarak dijital fotoğraf makinası ve çeşitli kitaplar hediye etti. Programda emeği geçen başta İlim Yayma Cemiyeti Arnavutköy Şubesi’ne ve Arnavutköy Belediyesi’ne olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

 

Mustafa Kemal Paşa Mah. 10.Yıl Cad. No21 Arnavutköy/İSTANBUL - (2126810620) (2126810607) (2126810608)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.